Кулінарний конкурс «Експериментуй разом із KIKKOMAN»

Куплю, продам, віддам, винайму, обміняю...

Кулінарний конкурс «Експериментуй разом із KIKKOMAN»

Повідомлення Lana_Sweet » Вів серпня 20, 2013 1:29 pm

Українсько-Японський Центр НТУУ «КПІ» разом із офіційним дистриб’ютором ТМ «KIKKOMAN» в Україні компанією «АРСІВ» та компанією Confetti оголошує конкурс рецептів страв, для приготування яких використовується соєвий соус натурального бродіння ТМ «KIKKOMAN» - «Експериментуй разом із KIKKOMAN».

Для участі в конкурсі, надсилайте рецепти страв (на 2 особи), для приготування яких використовується соєвий соус ТМ «КIKKOMAN» разом із фото на електронну адресу Українсько-Японського Центру НТУУ «КПІ» (uajc@kpi.ua) з поміткою «Рецепт на конкурс» з 12 до 30 серпня 2013 р.
Рецепти, надіслані на конкурс буде розміщено на сторінці Українсько-Японського Центру НТУУ «КПІ» в Facebook 31 серпня 2013 р. Десятка найкращих рецептів конкурсу визначається за результатами інтернет-голосування з 1 до 8 вересня 2013 р. Під голосуванням мається на увазі обрання вподобаного рецепту шляхом натискання кнопки «Подобається». Імена десяти лідерів інтернет-голосування будуть оголошені 9 вересня 2013р. на сторінці Українсько-Японського Центру НТУУ «КПІ» в Facebook.
Десять лідерів інтернет-голосування стають учасниками великого фіналу конкурсу «Експериментуй разом із KIKKOMAN», який відбудеться в рамках фестивалю-виставки «ЯпоноМанія 2013» 13 вересня 2013 р. у виставковому центрі КиївЕкспоПлаза (м.Київ, вул.Салютна 2 б). На цьому етапі учасники повинні будуть приготувати страву, рецепт якої був поданий на конкурс, а також презентувати її членам журі. Усі продукти, необхідні для приготування страв на великому фіналі будуть надані офіційним дистриб’ютором ТМ «KIKKOMAN» в Україні компанією «АРСІВ». Переможець буде обраний шляхом голосування членами журі.

Переможець конкурсу отримає професійний кухонний ніж «Aritsugu» від офіційного дистриб’ютора ТМ «KIKKOMAN» в Україні компанії «АРСІВ» та кулінарну книгу «Японські страви вдома» від Українсько-Японського Центру НТУУ «КПІ».

Друге та третє місце нагороджуються соусницями для соєвого соусу від офіційного дистриб’ютора ТМ «KIKKOMAN» в Україні компанії «АРСІВ» та кулінарною книгою «Японські страви вдома» від Українсько-Японського Центру НТУУ «КПІ».

Окрім того, усі 10 учасників великого фіналу конкурсу «Експериментуй разом із KIKKOMAN» отримують набори соусів ТМ «KIKKOMAN»: новинки – Салатний Соус Цибульний та Салатний Соус Кунжутний, разом із лідером продажів – Соєвим Соусом «Kikkoman» Діспенсер. Усе це в комплекті з фартухами від офіційного дистриб’ютора ТМ «KIKKOMAN» в Україні компанії «АРСІВ».

Умови конкурсу:
1) Брати участь у Конкурсі мають право громадяни України віком від 18 років.
2) Для приготування страви, яка подається на конкурс, є необхідним використання соєвого соусу ТМ «KIKKOMAN».
3) Інгредієнти для страви, яка подається на конкурс, повинні бути доступними в продажі на території України.
4) Приготування страви не повинне перевищувати 1-ї години.
5) Усі права на рецепт та фото повинні належати учаснику конкурсу.
6) Презентація страви членам журі не повинна перевищувати 10-ти хвилин.
7) Учасник конкурсу автоматично надає свою згоду на використання усіх наданих матеріалів організатором.
Під використанням слід розуміти оприлюднення, сповіщення, перетворення, перероблення, передання третім особам, використання в рекламних компаніях, акціях, конкурсах, анонсах, та інших заходах Організатора та інші права – без виплати будь-якої винагороди на весь час використання.

Натхнення Ви можете знайти на сайті ТМ «KIKKOMAN»: http://www.kikkoman.ru/pokupateli/
Lana_Sweet
 
Повідомлення: 1
З нами з: Вів серпня 20, 2013 1:28 pm

Re: Кулінарний конкурс «Експериментуй разом із KIKKOMAN»

Повідомлення Валя за рікою » Сер вересня 18, 2013 2:26 pm

Дівчата, сайт Pika проводять шикарний конкурс кулінарних рецептів.
Хоч і призи дають, та не тільки в них щастя, а в наявності можливості виразити себе.
Приєднуйтесь: http://www.pika.rv.ua
Зображення
Валя за рікою
 
Повідомлення: 2
З нами з: Сер вересня 18, 2013 2:25 pm


Повернутись до Оголошення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron